Zamiast

Właśnie wpadłam na taką reklamę i artykuł:

https://www.franceculture.fr/emissions/linvite-innovation/linvite-innovation-du-dimanche-22-avril-2018

[Une photo prise le 24 février 2012 montre une publicité pour le site de rencontre extra-conjugale Gleeden Crédits : BRUNO FAHY / BELGA / AFP – AFP]

W dużym skrócie: Kochanek, w odróżnieniu od antydepresantów, nie obciąża ubezpieczenia społecznego… (Reklama pierwszej strony organizującej spotkania pozamałżeńskie i wymyślonej przez kobiety, choć mam wrażenie, że właścicielem i założycielem jest mężczyzna https://www.gleeden.com/).

Moją uwagę zwróciło hasło reklamowe, bo kilka dni temu sama odkryłam podobną prawidłowość. Nie wymyśliłam więc niczego nowego.

Strona powstała w 2009 roku, skoro nadal działa, to znaczy, że jest spore zapotrzebowanie. Strona dla kobiet jest darmowa, można znaleźć kogoś do rozmowy/ spotkania, bliżej, dalej, strona nie jest połączona z facebookiem, nie zbiera danych o użytkownikach, nie trzeba zamieszczać własnego zdjęcia.

W opiniach użytkowników zamieszczonych na stronie serwisu dominują opinie, że skorzystanie z usług serwisu rozjaśniło ich życie, uszczęśliwiło, pozwoliło rozkwitnąć…

Średnia wieku kobiet to 37 lat. Póki co, strona całkiem sprawnie (czytaj: dochodowo) działa, przynajmniej tak mówi o niej założyciel. Ma ponad 4 miliony użytkowników.

Rano było lepiej. Udało mi się doturlać na siłownię, pobiegać. Ale teraz znów odpływ sił. Do młodszego ma przyjść kolega, próbuję ogarnąć dom i zaplanować coś na obiad dla nich. Mam nadzieję, że kolega lubi naleśniki, bo to jestem w stanie na pewno im zaproponować. Chce mi się spać.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s